Apartamenti

Muižas Kungu māja piedāvā piecus ekskluzīvus apartamentus, kas izvietoti 2.un 3.stāvā. Dizaina ideja ir ņemta no vēsturiskās muižas dzīves modeļa, kur guļamistabas telpu grupa ir izstrādāta ar vairākiem numuriem: buduārs pirms guļamistaba, guļamistaba pati, vannasistaba un garderobe. Visos apartamentos ir elegants interjers, greznas 5-zvaigžņu viesnīcas ērtības, gaiša vannas istaba ar grezniem tualetes piederumiem un Igaunijas dolomīta siltā grīda. Abi 2. stāva Divstāvu apartamenti (katrs 80 m2 liels) rada privātu un mierīgu noskaņu, taču divi apartamenti 3.stāvā (katrs 62 m2 liels) ir ar Romantisku raksturu. Otrā stāva centrā izvietota ģimenes atpūtas jeb Karšu zāle, kur sienas ir pārklātas ar vēsturiskām kartēm no iepriekšējiem gadsimtiem. Šeit jūs varat nākt kopā un skatīties platekrāna TV, vai klausīties mūziku guļus uz milzīgā pelēkā nīlzirga ādas dīvāna.
 

MUIŽKUNGA APARTAMENTS
Ekskluzīvākais apartaments Rūmenes muižā ir plašais divstāvu muižkunga apartaments: lielā guļamistaba ar Meridiani gultu, glazēto flīžu kamīns, parketa grīdas, augstie griesti un logi ar balkonu uz parka pusi, dzīvojamā istaba ar terasi un skatu uz ezeru, stsevišķas telpas darbam otrajā stāvā, tvaika istaba marmora vannasistabā ar zīda aizkariem un daudzas citas ērtības. Muižkunga apartaments ir romantiska un grezna vieta, kur pavadīt neaizmirstamu atvaļinājumu. Jūs varēsiet baudīt bezmaksas šampanieti un īpašu dāvanu no Rūmenes muižas.

Kopējā apartamenta platība ir 144 m2, terases – 52 m2

  

 

DIVSTĀVU APARTAMENTI
Muižas Kungu mājā, tās kreisā spārna otrajā stāvā ir izvietoti grezni divstāvu apartamenti. Katrs apartaments ir 80 m2 plašs un rada īpaši relaksējošu gaisotni. Abos apartamentos ir ozolkoka grīda, kas klāta ar grezniem vilnas tepiķiem. Pirmā stāva dzīvojamajā telpā atrodas ērti dīvāni, tapsēti ar dabisko Taizemes zīdu, un čuguna krāsniņas senatnīgās gaisotnes saglabāšanai. Gaišās priedes koka kāpnes jūs uzvedīs baltā guļamistabā, kuras iekārta papildināta ar antīkām lādēm un skapīšiem. Apartamentos saglabātas un interjerā eksponētas koka nesošās konstrukcijas ar dažādiem apgaismojuma elementiem, telpā radot patiesi patīkamu gaismu spēli. Vannasistabas ir plašas un gaišas ar logiem, pa kuriem ieplūst dienasgaisma. Visās vannasistabās ir pilns mazgāšanās priekšmetu komplekts: izlietnes, tualetes pods, bidē, vanna un dušas kabīne. Logi veidoti ar marmora palodzēm, un tie dekorēti ar zīda aizkariem.

  


ROMANTISKAIS APARTAMENTS
Palutiniet sevi un mīļoto romantiskā atpūtā Rūmenes Muižā. Atpūtieties viens otra kompānijā un radiet romantiku tikai Jums diviem vien. Tiem, kas vēlas privātumu, romantisku atmosfēru un īpašus, ilgstošus un neaizmirstamus iespaidus, mēs piedāvājam elegantus un mājīgus divus mansarda Romantiskos Apartmentus muižas Kungu mājas 3.stāvā (katrs 62 m2). Katrā apartamentā ir plaša guļamistaba, ērta Orizzonti gulta un logi mansarda griestos romantiskam zvaigžņoto debesu skatam. Izbaudiet apburošu romantisku atpūtu sākot no šampanieša glāzes Jūsu Apartamentā līdz greznām a la carte brokastīm uz terases un gardēžu vakariņām sveču gaismā kādā no saloniem tikai Jums diviem vien.