“Raxtu Raxti” koncerts Rūmenes muižā
sestdien, 2020. gada 19. septembrī

Saistībā ar izsludināto ārkārtas situāciju valstī 11. aprīļa plānotais “Raxtu Raxti ”koncerts tiek pārcelts uz 19. septembri.
Iegādātās biļetes būs derīgas uz pārcelto koncerta datumu.

 

2020. gada 19. septembrī viesnīcas “Hotel Bergs” lauku rezidencē Rūmenes muižas pārbūvētajā KŪTS: kultūras un svinību telpā būs dzirdama muzikālā apvienība “Raxtu Raxti”.

Koncerta biļešu cenas: EUR 20.00 – EUR 35.00 (pirkt šeit)
Koncerts plkst. 14:00

Apvienības mūziķiem vienmēr bijis svarīgi savu mūziku atskaņot ne tikai Rīgā, bet rast iespēju nest savu vēstījumu klausītājiem visa Latvijā, tādā veidā apliecinot un atgādinot, cik svarīgi sevī kopt latvisko, turpināt un nodot nākamajām paaudzēm.
“Raxtu Raxti” ir šobrīd Latvijā un arī daudzviet pasaulē labi pazīstama latviešu mūsdienu tautas mūzikas apvienība, kura mūzikā izmanto gan akadēmiskos, gan tradicionālos latviešu tautas mūzikas instrumentus, gan pasaules mūzikas etnoinstrumetus, radot īpašu un neatkārtojamu tikai sev raksturīgu skanējumu. Muzikālās apvienības pamatsastāvā muzicē Kristīne Kārkle-Kalniņa, Marts Kristiāns Kalniņš, Edgars Kārklis, Armands Treilihs un Artis Orubs.

Pēc koncerta piedāvājam iespēju rezervēt vietas pusdienām muižas Kungu mājā par EUR 40.00 no personas un nakšņošanu kādā no muižas apartamentiem sākot no EUR 250.00.
Papildus informācija un pieteikšanās pa e-pastu: rumene@hotelbergs.lv vai tel.. +371 67770960