Rezervācijas

Nosūtīt pieprasījumu Staļļa ēka

Vēsturiskajā Staļļa ēkā izvietoti pieci divstāvu apartamenti ar plašu dzīvojamo istabu, virtuvi, lieliem logiem, kuri sniedzas no grīdas līdz griestiem un pa kuriem paveras skaists skats uz muižas pagalmu.

Nosūtīt pieprasījumu Dārza māja

Dārza mājā iekārtoti trīs apartamenti, katrs piemērots divu cilvēku izmitināšanai ar plašu dzīvojamo istabu. Viesu ērtībām Dārza mājas pirmajā stāvā ierīkota virtuve, kamīns un sauna, kas nodrošinās mierpilnu atpūtu.

Nosūtīt pieprasījumu Muižkungu apartaments

Muižkunga apartaments ir romantiska un grezna vieta, kur pavadīt neaizmirstamu atvaļinājumu. Jūs varēsiet baudīt bezmaksas šampanieti un īpašu dāvanu no Rūmenes muižas. Kopējā apartamenta platība ir 144 m2, terases – 52 m2.

Nosūtīt pieprasījumu Romantiskais apartaments

Palutiniet sevi un mīļoto romantiskā atpūtā Rūmenes Muižā. Tiem, kas vēlas privātumu, romantisku atmosfēru un īpašus, ilgstošus un neaizmirstamus iespaidus, mēs piedāvājam elegantus un mājīgus divus mansarda Romantiskos Apartmentus muižas Kungu mājas 3.stāvā (katrs 62 m2).

Nosūtīt pieprasījumu Divstāvu apartaments

Muižas Kungu mājā, tās kreisā spārna otrajā stāvā ir izvietoti grezni divstāvu apartamenti. Plašie apartamenti rada īpaši relaksējošu gaisotni. Apartamentos saglabātas un interjerā eksponētas koka nesošās konstrukcijas ar dažādiem apgaismojuma elementiem, telpā radot patiesi patīkamu gaismu spēli.