Kungu Māja

Muižas Kungu māja ir būvēta ar lielu pietāti, kas sastāv no nenovērtējama mantojuma un mūsdienu mākslas elementiem, kas raksturo sākotnējo Jūgendstila un Neoklasicisma sienu un griestu gleznojumus. Ar rokām austie zīda un vilnas paklāji no Irānas un Afganistānas, kā arī daudzi citi interjera dizaina elementi mūsdienu toņos veido perfektu sniegumu. 

Kungu Māja atrodas kalna galā un sastāv no unikālas Neo-Renesanses stila kāpņu sistēmas. Terase no tās sānu fasādes ved uz leju, kur blakus ezeram pa burvīgu mazu tiltiņu iespējams nokļūt uz nelielas izveidotas sirds formas salas. Šī terases sistēma, ir liels retums pēc vēsturnieku atzinuma, un to var uzskatīt par vienu no izcilākajām šāda veida Neo-Renesanses stila būvēm Latvijā.

Muižas Kungu māja piedāvā piecus ekskluzīvus apartamentus, kas izvietoti 2. un 3.stāvā. Dizaina ideja ir ņemta no vēsturiskās muižas dzīves modeļa, kur guļamistabas telpu grupa ir izstrādāta ar vairākiem numuriem: buduārs pirms guļamistaba, guļamistaba pati, vannasistaba un garderobe. Visos apartamentos ir elegants interjers, greznas 5-zvaigžņu viesnīcas ērtības, gaiša vannas istaba ar grezniem tualetes piederumiem un Igaunijas dolomīta siltā grīda. 
 

MUIŽKUNGA APARTAMENTI
Ekskluzīvākais apartaments Rūmenes muižā ir plašais divstāvu muižkunga apartaments: lielā guļamistaba ar Meridiani gultu, glazēto flīžu kamīns, parketa grīdas, augstie griesti un logi ar balkonu uz parka pusi, dzīvojamā istaba ar terasi un skatu uz ezeru, stsevišķas telpas darbam otrajā stāvā, tvaika istaba marmora vannasistabā ar zīda aizkariem un daudzas citas ērtības. Kopējā apartamenta platība ir 144 m2, terases – 52 m2.

  


DIVSTĀVU APARTAMENTI
Muižas Kungu mājā, tās kreisā spārna otrajā stāvā ir izvietoti grezni divstāvu apartamenti. Katrs apartaments ir 80 m2 plašs un rada īpaši relaksējošu gaisotni. Abos apartamentos ir ozolkoka grīda, kas klāta ar grezniem vilnas tepiķiem. Pirmā stāva dzīvojamajā telpā atrodas ērti dīvāni, tapsēti ar dabisko Taizemes zīdu, un čuguna krāsniņas senatnīgās gaisotnes saglabāšanai. Gaišās priedes koka kāpnes jūs uzvedīs baltā guļamistabā, kuras iekārta papildināta ar antīkām lādēm un skapīšiem. Apartamentos saglabātas un interjerā eksponētas koka nesošās konstrukcijas ar dažādiem apgaismojuma elementiem. 
  


ROMANTISKIE APARTAMENTI
Divi eleganti un mājīgi mansarda Romantiskie Apartmenti izvietoti Kungu mājas 3.stāvā (katrs 62 m2). Katrā apartamentā ir plaša guļamistaba, ērta Orizzonti gulta un logi mansarda griestos. 
  

 

KUNGU MĀJAS PLĀNS

Sākot no € 1500
{{ day.attributes[0].customData.title }}
Vieta: {{ day.attributes[0].customData.location }}
Cena: {{ day.attributes[0].customData.price }}
Laiks: {{ day.attributes[0].customData.doors }}
Lasīt vairāk >>