Dārza mājas piedāvājums: 

Rezervē atpūtu privātā Dārza mājā ar terasi (līdz 6 personām). Piedāvājums iekļauj kontinetālās brokastis, servētas Dārza mājas viesistabā.

  • Vienas dienas atpūta par €600;
  • Divu dienu atpūta par €1100.

Dārza mājā ir iekārtoti trīs apartamenti, katrs no tiem piemērots divu cilvēku izmitināšanai, un plaša kopēja dzīvojamā istaba ar lielu ēdamgaldu. Viesu ērtībām Dārza mājas pirmajā stāvā ir ierīkota virtuve, kamīns un sauna, kas nodrošinās netraucētu un mierpilnu atpūtu. No apartamentiem paveras skaists skats uz ziedu dārzu un parku. Uz privātās terases iespējams izmantot muižas grilu vai ļauties mieram un privātumam. Atpūtu iespējams papildināt ar relaksējošu pirts rituālu, pastaigāties vēsturiskajā parkā, izbraukt ar velosipēdiem pa tuvāko apkārtni un ap ezeru, uzspēlēt bocce ball vai golfu.

Lūgums ņemt vērā:

  • Piedāvājums ir spēkā trešdienās un ceturtdienās no 2020. gada 14. oktobra līdz 2021. gada 31. martam atkarībā no vietu pieejamības. Iespējami datumi, kad piedāvājums nav pieejams.
  • Iesakam veikt rezervāciju vismaz trīs dienas pirms plānotā ierašanās laika. Rezervācijas pa e-pastu rumene@hotelbergs.lv vai telefonu +371 28001157